HOME_bannerHOME_banner_mobilna

Prawdziwe pierścienie tensorowe

zobacz

Pierścienie

Rekomendacje

Pierścienie tensorowe to specyficzny rodzaj miedzianej cewki o rdzeniu powietrznym, mającym na celu przywrócenie ciał energetycznych człowieka, zwierząt, wody i innych do stanu wzorcowego. Dzięki wytwarzanemu przez nie polu tensorowemu pierścienie uzdrawiają ciała energetyczne, a w konsekwencji fizyczne, oczyszczają wodę i powietrze. Eliminują również stres geopatyczny.

Pole tensorowe wytwarzane jest przez podwójne skręcenie miedzianego drutu, a w zależności od jego długości (kubit) generowane są różne częstotliwości. Pierścienie neutralizują szkodliwe działanie pól elektrycznych i elektromagnetycznych a także fal radiowych (np. wifi).

Aby pierścienie działały muszą być spełnione następujące warunki:

1. pierścienie muszą być skręcone z jednego kawałka drutu, złożonego na pół

2. pierścienie muszą mieć odpowiednią długość, czyli wspomniany już kubit. Warunek dokładności musi zostać spełniony do dziesiątych części milimetra. Wyjątkowa precyzja przy tworzeniu jest gwarancją ich działania na konkretne obszary fizyczne, czy energetyczne – w zależności od rodzaju pierścienia.

Pierścienie tensorowe zostały walidowane w laboratoriach naukowców współpracujących ze Slimem Spurlingiem – autorem tej technologii. W Polsce dostępna jest książka „Wszechświat Slima Spurlinga”, w której eksperymenty te zostały opisane.

Nasze doświadczenia wskazują, że pierścienie tensorowe pomagają w leczeniu bólów: kręgosłupa, mięśni, głowy, kości, jak również przywróceniu prawidłowego ciśnienia krwi, eliminacji schorzeń układu sercowo-naczyniowego, gojeniu ran i oparzeń, stanów zapalnych. Pierścienie poprawiają jakość i głębokość snu, jak i ułatwiają zasypianie. Zwierzęta bardzo dobrze reagują na pierścienie, a my odnotowaliśmy przypadki uzdrowienia psów i kotów, w tym również poprawę funkcjonowania ich nerek, wątroby i innych narządów.

Wszystkie pierścienie tensorowe strukturyzują wodę, wystarczy przełożyć pierścień przez dzbanek z wodą, by jej aura rozszerzyła się do prawie 2 metrów. Woda poddana działaniom pierścieni emituje promieniowanie ultrafioletowe.

Pierścieniem, który polecamy na początek pracy jest pierścień Stwórcy. Jest to najbardziej uniwersalne urządzenie, które pozwala przejść procesy transformacji bez bólu i w pełnym zdrowiu.

Wszystkie pierścienie tworzone w Pracowni Pierścieni tensorowe.pl są objęte szczegółową kontrolą jakości i wymiarów.  Materiał z którego powstają to czysta miedź.

Obserwując pierścienie tensorowe wytwarzane w Pracowni Pierścieni tensorowe.pl zauważamy, że ich skuteczność wzrasta jeśli pracuje się z nimi z określoną intencją.

Pierścienie są wykonywane w Pracowni Pierścieni tensorowe.pl przez Grzegorza Pijarczyka – kontynuatora myśli i działań Slima Spurlinga i tylko one zostały sprawdzone w różnych obszarach funkcjonowania człowieka przez zespół badawczy złożony z osób obdarzonych ponadprzeciętnymi zdolnościami. Nie wiemy jak działają pierścienie zrobione w innych miejscach i przez innych ludzi, gdyż jak się okazało – długości pierścieni podane w internecie obarczone są dezinformacją i często wprowadzają ich użytkowników w błąd – co udało nam się stwierdzić podczas prac badawczych i potwierdzić radiestezyjnie.

Szczegółowy opis naukowych podstaw pierścieni tensorowych został zamieszczony w załączniku do trzeciej części „Gwiezdnych Dzieci”, autorstwa Anny Głowacz. Dostępny jest w zakładce wiedza, jak również dotychczasowe doświadczenia z pierścieniem Stwórcy.

Obecnie w Pracowni Pierścieni wykonujemy 21 rodzajów pierścieni tensorowych. Najczęściej wykonywane to: pierścień Stwórcy, Świętego Kubitu, Zaginiony, Wzmocnienia, Rezonansu Ziemi, Naprawy DNA (150 MHz), Energetyczny, Viking, Ra-Mu, Świętego Kontynentu oraz Indigo. Wszystkie opisy pierścieni zamieszczone są w zakładce pierścienie.

W pracowni tworzone są również generatory pól tensorowych kryształy Genesa w dowolnym kubicie (z dowolnego pierścienia tensorowego). To urządzenia radioniczne, które działają w połączeniu z intencją i świadomością swoich użytkowników, i są dedykowane osobom chcącym skoncentrować się na tworzeniu w swoim otoczeniu miłości, obfitości, dobrobytu, zdrowia i równowagi.

 
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.