Rodzaje pierścieni tensorowych

Pierścień Stwórcy

Pojawił się na Ziemi w czerwcu 2021 roku, podczas wglądu Anny Głowacz i udzieleniu odpowiedzi na pytanie o najbardziej korzystną dla współczesnego człowieka długość pierścienia. Pierścień ten działa uniwersalnie, dostosowując się do potrzeb Istoty i jest idealny do noszenia na szyi. Grubość splotu wynosi 9mm, a jego działanie jest naprawdę intensywne. Zaleca się rozpocząć stosowanie od 10 minut dziennie, podczas sesji regeneracyjnej, np. medytacji. Ważne, żeby po sesji odpowiednio nawodnić organizm wodą z odrobiną soli kłodawskiej. Wskazane jest również uziemienie po sesji (w miarę możliwości można np. pochodzić boso w ogrodzie). Pierścień sam w sobie jest zaproszeniem Stwórcy do pomocy w powrocie do równowagi, niezależnie od rodzaju wyzwania. 

Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że pierścień Stwórcy jest wyjątkowo pomocny w:

 • przywracaniu prawidłowego przepływu energii w ciele – odczuwalne zmiany w ciele fizycznym, np. poprawa jakości snu, zdrowia fizycznego, redukcja dolegliwości, którym towarzyszy ból, na wszelkich poziomach egzystencji,
 • wejściu w stany medytacji i relaksacji, 
 • poprawie smaku żywności i napojów, w tym zwiększeniu biowitalności produktów spożywczych,
 • nawiązywaniu połączenia z duszą i uważnej identyfikacji potrzeb ciała
 • ściąganiu blokad, oczyszczaniu i podnoszeniu wibracji
 • szybszej regeneracji fizycznej dzięki poprawie jakości snu
 • kreowaniu twórczych rozwiązań, szybszej i skutecznej realizacji celów duszy.

RA-MU Cubit

Ra-Mu Cubit, 404 MHz, Mariana Alves Soprano, to pierścień, który uśmierza bóle. Ma oryginalną częstotliwość aryjskiego DNA, od pierwszych Istot na Ziemi. Niedawno udowodniono, że japońskie DNA posiada oryginalną częstotliwość 24 Nici DNA, czyli tzw. aryjską i ten pierścień je aktywuje. Ra-Mu sprowadza użytkownika do jego prawdziwej Esencji. Częstotliwość Ra-Mu budzi wspomnienia, kody, które wciąż są przechowywane w strukturach komórkowych ciał i w nieskończonych komorach serc. Ma pionową energię, tworząc niekończące się pole energii w kształcie torusa. Oczyszcza on wszystkie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, w wielu wymiarach, międzywymiarach, światach i wszechświatach. Ma bardziej boski, męski dotyk energii. Idealny dla uzdrowicieli energetycznych. Wspomaga czakry: sakralną, splotu słonecznego, serca i trzeciego oka. Element: Ogień Wulkaniczny.

Viking Cubit

Viking Cubit, 443 MHz, Mariana Alves Soprano. Jest bardzo dobry na zaburzenia snu i emocji. Redukuje bóle mięśni i zębów. Energia tej częstotliwości uosabia świętą, kobiecą, subtelną, piękną, delikatną energię, niosącą tajemniczą iskrę życia, jak biało-jasnoróżowo-żółty promień światła, który nie ma początku ani końca. Połączony jest z cywilizacją Atlantydy. Wspomaga czakry: podstawy, gardła, trzeciego oka i korony. Element: Woda. 

Cubit Gai

Cubit Gai występuje w formie bransoletki.  Długość ta została przekazana Annie Głowacz przez mamę Gaję podczas jednej z sesji badawczych, a jej głównym zadaniem jest synchronizacja z energiami Matki Ziemi i uziemienie. Noszenie bransoletki obniża poziom lęku i wzmacnia pewność siebie, tym samym wpływając na poprawę naszych emocji. Według pomiarów przeprowadzonych przez mistrza radiestezji – wspomaga również czakrę 8 – grasicę.

Cubit Świętego Kontynentu

Cubit Świętego Kontynentu 68 MHz, Mariana Alves Soprano – ta częstotliwość ma zrównoważoną energię Yin-Yang. Działa on poziomo jak masywne, wszystkowidzące oko. Daje pełną perspektywę danej sytuacji we wszystkich jej warstwach, we wszystkich kierunkach, wymiarach, czasach i przestrzeniach, co staje się szczególnie ważne jeśli funkcjonujesz w matrixie. Jeśli masz zdolność „widzenia”, będziesz mógł zobaczyć wszystko, co jest ukryte. Jednocześnie sam będziesz bezpieczny wewnątrz bańki, która jest jego częstotliwością. Bardzo dobrze jest spać z takim pierścieniem. Doskonale sprawdza się on w zabiegach energetycznych na odległość. Częstotliwość Świętego Kontynentu ma słaby torus, ale silniejsze pole amplitudy, więc doskonale uzupełnia się z RaMu, Vikingiem i Indigo. Działa na czakrę korony. Element: Eter.

Indigo

Indigo Cubit autorstwa Mariana Alves Soprano. Energia z cubitu INDIGO płynie we wszystkich kierunkach i łączy bezpośrednio z pierwotną siłą życiową (Primordial Life Force) zarówno jego użytkownika, jak i otoczenie, w którym się znajduje. Jego najważniejszym wyróżnikiem jest fakt, iż ułatwia on dostęp do Wyższej Wiedzy, działając jak gigantyczne szkło powiększające/portal. Jego działanie na ciało fizyczne jest delikatne i głęboko relaksujące. Pierścień ten pomaga zaakceptować możliwości cudownego uzdrowienia, oczyszcza przeszłość i przynosi nową, świetlaną przyszłość, pomagając przywrócić w życiu porządek zgodnie z „Boskim Planem” (misją życiową danej Istoty) i stworzyć swój własny duchowy system. Cubit Indigo przypomina o tym, że każdy jest swoim własnym Mistrzem. Działa na ciała: fizyczne, umysłowe, emocjonalne, duchowe, eteryczne, plazmowe oraz kwantowe. Wspomaga czakry: podstawy, sakralną, splotu słonecznego, serca, trzeciego oka. Element: powietrze i ogień

144 MHz Święty cubit (Sacred cubit)

To od tego pierścienia zaczęła się przygoda Slima Spurlinga z procesami kreowania światła i szeroko zakrojonych badań nad energiami nieznanymi wcześniej na Ziemi. Naturalna częstotliwość tego pierścienia odpowiada harmonicznej liczbie prędkości światła w przestrzeni kosmicznej [1], a długość podstawowa pierścienia wynosi ok. 52,4 cm. Pierścień może być powiększany proporcjonalnie (2,3,4, etc. razy), w zależności od potrzeb, jakie ma zaspokajać, przy czym potrzeby te związane są ze światem 3D i kondycją fizyczną. 

Święty cubit (Sacred cubit) oddziałuje na nasze ciało fizyczne, wnosząc światło i eliminując bóle. Slim Spurling pisze, że jego wielkość powinna być dostosowana do wagi i rozmiaru osoby, której będzie pomagał. Badacz mówi, że jeśli pracujemy nad kolką niemowlęcą – wystarczy 1,5 cubitu. Ale jeśli mamy pacjenta powyżej 150 kg – potrzebny jest znacznie większy pierścień [2]. 

Autor podkreśla, że pierścień bardzo szybko usuwa migreny, różnego pochodzenia, w tym związane z przejedzeniem (wtedy trzeba umieścić pierścień nad obszarem wątroby, ale także wywołane stresem czy konfliktami (umieścić pierścień nad drugą czakrą).  

Im dłużej z nim się pracuje, tym lepsze i szybsze efekty będą widoczne. 

Polecany do terapii po zabiegach chirurgicznych, złamanych kościach, czy skręconych kostkach, zmniejsza opuchliznę i znacznie przyspiesza gojenie się ran, ludzi i zwierząt. Ze względu na swoje właściwości polecany jest do terapii uszkodzeń nóg końskich, zwłaszcza tych sportowych. 

Oprócz tego:

 • położony na baterii w kuchni, czy w łazience – napełnia wodę światłem – czyniąc z niej „eliksir”, strukturyzując ją i oczyszczając [1]; Spurling pisze również o zmianie smaku wina czy warzyw i owoców ułożonych w przestrzeni pierścienia; 
 • również pierścień o zastosowaniach czysto mechanicznych – ułożony pod klawiaturą, nad ekranem, czy obok drukarki, wspomaga sprawne funkcjonowanie systemów komputerowych; włożony do auta – redukuje zmęczenie wywołane godzinami jazdy, jak również wpływa pozytywnie na samochód – Spurling pisze o zastosowaniu małego pierścienia przy wlewie paliwa i zmniejszeniu jego zużycia [4]
 • działa także na zwierzęta, które intuicyjnie układają się wewnątrz pierścienia, robią się spokojniejsze i zdrowsze;
 • duże pierścienie wykorzystywane są także do minimalizacji gwałtownych burz, zmian pogody, czy sztormów – Spurling pisze o wpływie na pogodę w wyniku 5-15 minut skanowania kierunku, z którego nadchodziło tornado – i zmniejszenia jego natężenia z poziomu 5 na poziom 2 [5].

[1] S. Spurling, Universe, The Light-Life™ Technology: Ancient Science Rediscovered to Restore the Health of the Environment and Mankind, Publishing LLC, USA, 2004, wersja online: https://www.seedofenergy.com/wp-content/uploads/2020/04/Slim-Spurling-Slims-Universe-2004.pdf, s. 104; [2] – s. 111; [3] – s. 114; [4] – s. 115; [5] – s. 116.

177 MHz Zaginiony Cubit (Lost Cubit) 

Drugim z cubitów, którymi zajmował się Slim Spurling, przy czym ten powstał, by wspomagać poziom metafizyczny i rozwój duchowy ludzi. Nazwany na cześć Hansa Beckera, który pomógł Spurlingowi w jego odkryciu – pierścieniem Beckera (Becker Cubit). Co ciekawe, ten pierścień wibruje szybciej niż prędkość światła, a jego działanie jest odczuwalne w sferze pół subtelnych. Dlatego traktuje się go jak soczewkę lub okno stanowiące dostęp do tych zasobów informacji, które są przed nami ukrywane [1]. Trzymanie pierścienia nad czakrą trzeciego oka pozwala na przenoszenie głębszej, niedostępnej wiedzy, przez pole pierścienia, do jego użytkownika.  

Badacze zdecydowali się opisać go również jako „zaginiony”, ale także „zakazany” cubit, ponieważ jego pomiar cubitowy nie został zapisany nigdzie w starożytnych tekstach, ale wypełnia lukę pomiędzy cubitami 144 MHz i 188 MHz. W trakcie dyskusji doszli do wniosku, że wiedza o nim została celowo ukryta przed ludzkością, bo prawdziwie transformująca moc jest często trzymana w ukryciu przed ludźmi i tylko wybranym wyjawiane są jej tajniki [2].  

Według nich częstotliwość 177 MHz jest skorelowana w nieznany nam jeszcze sposób z długowiecznością, wynikającą ze zmian naszego DNA poprzez stosowanie tego pierścienia. Jednak jego podstawowe funkcjonalności związane są ze wzrostem możliwości przypomnienia sobie poprzednich inkarnacji, i uzdrowieniu w ten sposób wszystkich poprzednich wcieleń. Pierścień dedykowany osobom, które są świadome jak ważne jest uzdrowienie przeszłości, by wieść zdrowe i spokojne życie tu na Ziemi. Tu i teraz. 

Rekomendowany do medytacji, nauki do egzaminów, a także poprawy relacji w związkach – Spurling proponuje by stanąć w dużej wielokrotności pierścienia z Partnerem i pozwolić na wspólne łączenie się z wyższymi częstotliwościami. Utworzony w ten sposób spin może połączyć Was na dłużej i pozwolić odejść kryzysom [3]. 

Podstawowy wymiar (obwód) – 59,67 cm. Możliwe są do wykonania jego wielokrotności: x2, x3, x4, etc. 

[1] S. Spurling, Universe, The Light-Life™ Technology: Ancient Science Rediscovered to Restore the Health of the Environment and Mankind, Publishing LLC, USA, 2004, wersja online: https://www.seedofenergy.com/wp-content/uploads/2020/04/Slim-Spurling-Slims-Universe-2004.pdf, s. 118; [2] – s. 117; [3] – s. 123. 

333 MHz

Ma energię w kształcie piramidy, która obejmuje nasze ciało i wyszukuje punkty, które mają zostać naprawione. Strukturyzuje wodę w komórkach, rozświetlając je. Naprawia emocje i ciało fizyczne, wychwytując błędy w polach energetycznych. Stanowi pierwowzór łóżka medycznego, w przyszłości to będzie przestrzeń energetyczna – pole, które będzie nas uzdrawiać, fizycznie, mentalnie i energetycznie. Kiedy się wejdzie do tego pierścienia, energia rozchodzi się po całym ciele. 

Różdżka Błękitu Królewskiego

Długość różdżki błękitu królewskiego została przekazana Annie Głowacz przez Stwórcę podczas jednej z sesji badawczych. Korzystanie z różdżki wzmacnia połączenie z nadduszą, ułatwia zrównoważenie pola energetycznego człowieka, a także uspokaja i harmonizuje. Pozwala również łączyć nam się z wyższymi wymiarami i odciąć od programów matrixa – wzmacniając proces przebudzenia z poziomu nadświadomości. Różdżka wspomaga widzenie pozazmysłowe. Działa na czakry: 9/6/3, ciało przyczynowe i emituje barwę radiestezyjną – zgodnie ze swoją nazwą: błękit królewski. Różdżkę można stosować na wiele różnych sposobów: nosić przy sobie, mieć w dłoni w czasie medytacji, czy zasypiania – zgodnie z intuicją i własnym odczuwaniem.

Updating…
 • Brak produktów w koszyku.