Kryształ Genesa

Kryształ Genesa, czyli Generator pól tensorowych, jest Systemem Super Energii: życia, miłości, światła i lekkości (pozwolenia). Jest matrycą siły życiowej, bezpośrednio połączoną z energią witalną, która porusza się spiralnie w kierunku wszystkich form wzrostu, rozwoju i zmian. Kryształ Genesa jest świętą, geometryczną rzeźbą, która stanowi potężne narzędzie do realizacji intencji i spełniania marzeń. Jest określany mianem anteny, która przyciąga, wysyła i wzmacnia energię, równoważąc i oczyszczając ją w miejscach, w których funkcjonujemy.

Generator jest dedykowany osobom, które chcą skoncentrować się na tworzeniu w swoim otoczeniu miłości, obfitości, dobrobytu, zdrowia i równowagi. Jego największy badacz – genetyk roślinny Derald G. Langham – opisał ten super system energetyczny jako najbardziej skuteczne narzędzie do realizacji ludzkich planów i zamierzeń. Według tego badacza dzięki harmonicznemu splotowi 4 pierścieni możliwa staje się aktywna integracja systemu umysł-ciało-duch. Kryształ Genesa jest sferycznym ośmiościanem foremnym. To wielościan, z których 6 ścian jest kwadratami, a 8 trójkątami, zawierający w sobie formy będące budulcem życia organicznego, czyli 5 brył platońskich.

Programowanie Genesy polega na dostrojeniu go do konkretnej intencji, poprzez skupienie się na nim podczas medytacji lub kierowaniu intencji do środka kryształu wraz z oddechem. Można zwiększyć jego moc poprzez umieszczenie w jego centrum konkretnych kryształów. I tak:

 • różowy kwarc – generuje pole miłości w życiu, 
 • kryształ górski – wpływa na równowagę i harmonię w życiu,
 • ametyst – zwiększa moc intuicji i stymuluje postrzeganie pozazmysłowe, 
 • cytryn i tygrysie oko – dla dobrobytu i obfitości. 

Co ciekawe, często w jego wnętrzu umieszczane są pieniądze – w celu ich przyciągnięcia (podstawa kwadratu), czy zdjęcie bliskiej osoby, by ją chronić lub pomóc w jej uzdrowieniu (podstawa trójkątu). Stawiając kryształ w swoim domu czy biurze – możliwe staje się oczyszczenie tych przestrzeni – od konfliktów, kłótni czy kryzysów ekonomicznych. Kryształ Genesa oczyszcza każdy obiekt, który znajduje się w jego centrum, jeśli spoczywa na kwadratowej stronie. 

Kryształ Genesa znajduje zastosowanie w wielu obszarach, m.in. w:

 • edukacji,
 • uzdrawiania energetycznego i medycyny wibracyjnej
 • biznesowych,
 • kreatywności,
 • rozwoju osobistego i duchowego,
 • rolnictwa. 

Interesujące jest również działanie kryształów Genesa, zwłaszcza w sferach innych, niż życie i zdrowie człowieka. Okazuje się, że dokładne określenie celów strategicznych jednostki biznesowej i jej umieszczenie w krysztale powoduje przyspieszenie ich realizacji i osiągnięcie konkretnych wyników finansowych. Generatory nie tylko umożliwiają realizację celów, ale przede wszystkim stanowią przełom w prowadzeniu przedsięwzięć biznesowych współczesnych organizacji. 

W zakresie wykorzystania Kryształu Genesa w życiu prywatnym i działalności biznesowej oferujemy szkolenia i warsztaty, zarówno indywidualne, jak i grupowe. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt na tensorowe@tensorowe.pl 

W dziale Pliki znajduje się obszerny artykuł pod tytułem “Kryształ Genesa – sprężyna mechanizmu lekkości”, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy.

Updating…
 • Brak produktów w koszyku.