Kontakt

Specjalne zamówienia

Wykonujemy pierścienie i Generatory na specjalne Państwa życzenia, w dowolnych rozmiarach i wybranych cubitach. W przypadku nietypowego zamówienia proszę się z nami skontaktować: tensorowe@tensorowe.pl

Konsultacje indywidualne

Szkolimy z zakresu zastosowania Kryształu Genesa w różnych obszarach, zarówno dotyczących życia osobistego, jak i biznesowego. Nasze obecne doświadczenia wskazują, iż Generator pozwala nie tylko uporządkować swoje życie prywatne, ale także przyspiesza realizację celów biznesowych, poprawia atmosferę w firmie, inicjuje pozytywne zakończenie trudnych negocjacji z kontrahentami. Dotychczasowe doświadczenia z zastosowaniem Generatora dotyczą branży meblowej, chemicznej oraz marketingowej.
Oferujemy również przeprowadzenie restrukturyzacji Państwa firmy z udziałem Kryształu Genesa, co oznacza, że zrobimy z Wami sesję strategiczną, dokonamy wspólnie identyfikacji celów Waszej organizacji i wspólnie zaprogramujemy Generator na obfitość, lekkość i cokolwiek tylko jest w sferze Waszych potrzeb i marzeń. Umieszczenie Kryształu w firmie oczyści ją z konfliktów, kryzysów i wprowadzi przyjazną atmosferę, nie tylko w kontaktach z pracownikami, ale również z kontrahentami.

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne realizowane są na zamówienie indywidualne. Zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres aleksandra@tensorowe.pl lub pod numerem telefonu +48 506 638 888.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.