Podstawy naukowe
pierścieni tensorowych

Naukowe podstawy wykorzystania technologii tensorowej rozpowszechnił Slim Spurling, wynalazca, badacz, biochemik, prowadzący szeroko zakrojone badania empiryczne od roku 1991 aż do swojej śmierci w roku 2007. Uwaga autora książki pt. „Universe. The Light-Life™ Technology: Ancient Science Rediscovered to Restore the Health of the Environment and Mankind” skupia się na praktycznej aplikacji pierścieni w leczeniu i poprawie zarówno stanu zdrowia, jak i ekosystemu życia człowieka [1].

S. Spurling opisał korzyści aplikacyjne fizyki kwantowej w kontekście zmieniającej się w czasie wartości tensorowej energii. Innymi słowy:

Pierścienie tensorowe stanowią inicjatory (przyspieszacze) intencji człowieka, wyrażanej za pomocą energii myśli i odczuć.

Jak się zatem okazuje, pierścienie tensorowe mogą być narzędziem wykorzystywanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób połączenie technologii z duchowością, i podkreślając wszechobecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające wpływać na wszystkie aspekty naszego życia [2]. Korzystanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale informacyjnym powoduje przemiany dotychczasowych wzorów fizycznych, związkowych, finansowych oraz stanów umysłowych i emocjonalnych. 

Celem pierścieni tensorowych jest wykorzystanie energii subtelnych [3] i przyspieszenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od rodzaju pierścienia – możliwa staje się intensyfikacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste i finansowe. Zasady dotyczące subtelnej energii można utożsamiać z ideami fizyki kwantowej, które łamią czas i przestrzeń. Oznacza to, że człowiek może kierować przepływem tej energii za pomocą intencji i, że interakcja jest możliwa nawet na dużą odległość. Wynika z tego, że nie musimy mieć przy sobie pierścienia, by się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, by wspomógł nasze intencjonalne działania [4]. 

Bibliografia: 

[1] Spurling, S., Universe, The Light-Life™ Technology: Ancient Science Rediscovered to Restore the Health of the Environment and Mankind, Publishing LLC, USA, 2004, wersja online: file:///C:/Users/48509/AppData/Local/Temp/kupdf.net_slim-spurling-slims-universe2004.pdf

[2] Jonsson, M.J., Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca, Studio Astropsychologii, Białystok 2016, s. 21. 

[3] Tiller, W.A., What are subtle energies? Journal of Scientific Exploration, vol. 7, no. 3, 1993, ss. 293-304.

[4] Dale, C., Biblia energetycznej anatomii człowieka. Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią, Studio Astropsychologii, Białystok 2011, ss. 28-35.

Anna Głowacz / Gwiezdne dzieci cz. III

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poszerzeniem wiedzy z zakresu naukowych podstaw pierścieni tensorowych – zapraszamy do działu Pliki. Można tam pobrać artykuł, który stanowi załącznik do Gwiezdnych Dzieci cz. III autorstwa Anny Głowacz.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.